SEO Uzmanı Ne iş yapar

SEO Uzmanı Ne iş yapar

SEO Uzmanı internet sitenizin arama motorları üzerinde ( google, yahoo, bing, yandex vb. ) hedeflediğiniz kelimelerde ( ayakkabı, çanta, ankara oto kiralama vs. ) yapılan aramalardaki arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan kişidir.

SEO Uzmanları genel olarak SEO Firmaları bünyesinde çalışan ve yeterli seviyede yazılım bilgisine sahip kişilerdir. Günümüzde en büyük sorunların başında kendisini SEO Uzmanı sanan ve kulaktan dolma bilgiler ışında, 3-5 yıl öncesinin SEO Teknikleri ile SEO Çalışması yapmaya çalışan kişilerdir.

Bu tarz kişiler yaptıkları yanlış çalışmalar sebebi ile hem maddi hem manevi zararlara yol açmakta ve zaman kayıpları ile işletmeye zarar vermektedir. Biz SEO Firması olarak en son SEO Teknikleri ile profesyonel bir SEO Firması olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Biz Nasıl Bir Çalışma Planı Oluşturuyoruz ?

Bizi diğer SEO Firmaları arasında ön plana çıkaran özelliklerimiz Profesyonel rakip site analizimiz ve UX SEO Tekniğimiz. Bunu size basit bir örnek ile açıklamak gerekir ise rakibinizin bütün iyi ve başarılı özelliklerini alarak sizin internet sitenize daha iyi seviyede entegre ediyoruz. Son kullanıcı memnuniyetine dayalı ek çalışmalar ilede sizi Google aramalarında üst sıralara taşıyoruz.

Pek Çok Firma Veremezken Siz Nasıl Garantili SEO Hizmeti Sunuyorsunuz ?

Biz SEO Uzmanı kadromuz ile sizlere tek bir soru sormak istiyoruz. Google üzerinde 1. sırada olan rakibiniz Google ile ticari bir sözleşme yapmış ve ilk sırada olma hakkı satın olmuş olabilir mi ? Tabi ki de HAYIR !

Bu durumda rakibinizin iyi özellikleri üzerine daha iyi bir SEO Mimarisi oluşturulur ve son kullanıcıyı memnun edecek çalışmalar eklenir ise Google ilk sırada olmamanız için hiçbir sebep yok. Bunun için rakibinizi ve müşteri ihtiyaçlarını iyi takip etmek ve azimle çalışmak yeterli olacaktır. İşte bu yüzden UX SEO Uzmanı olarak bizler sizlere Garantili SEO Hizmeti sunuyoruz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir