SEO ve Adwords’e binlerce lira para ödemeyin

NEDİR ?

UX SEO Uzmanı 10 yılı aşkın süredir SEO konusunda hizmet üreten profesyonellerden oluşur. Tüm dünyadan iş ortaklarıyla çalışırız. İşimizi asla şansa ya da zamana bırakmayız. Hedefler ve sonuçlar çok açıktır. Asla bahane üretmeyiz.

FARKI

UX SEO Uzmanı hızlı çalışır, kesin sonuçlara odaklanır. Aylarca, yıllarca süren başarısız yüksek maliyetli SEO çalışmalarından sıkıldıysanız şu anda doğru yerdesiniz. UX SEO Uzmanı kendine özel SEO yöntemleri kullanır. Elbette meslek sırlarımızı herkesle paylaşacak değiliz. Ancak esasen yaptığımız işin “Amerika’yı yeniden keşfetmek” olmadığıda açıktır. 21. Yüzyılda pek çok sektörde olduğu gibi teknoloji sektöründe de herşeyi bilen çok fazla insan var. Üzücü ama böyle. SEO konusunda da hala 10 yıl öncesinin kulaktan dolma bilgileriyle ve forumlarda öğrendiği modası geçmiş yöntemlerle çözüm üretmeye çalışan, bloqlara bıraktığı linklerden medet uman ve herşeyi çok iyi bilen (!) ikinci sınıf uzmanlardan sıkıldıysanız size yardımcı olabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

Ne işe yaradığını bilmediğiniz Seo paketleri ile kafanızı karıştırmıyoruz. SEO hizmeti paket olarak satın alınabilecek bir hizmet değildir. Pek çok SEO sitesinde bulacağınız yılbaşı sepeti kıvamındaki SEO paketleri Google için hiçbir anlam ifade etmez. Eğer öyle olsaydı ilgili paketleri ücreti karşılığında satın alan her site sektöründe Google da ilk sayfada yer alırdı. Ama bu durumda da Google da her arama yaptığınızda saniyeler içinde değişen farklı sonuçlar görürdünüz. Sonuç olarak Google dünyanın en başarılı arama motoru olmaktan çıkar ve her SEO paketi alanın istediği sektörde istediği sırada çıkacağı tuhaf bir dizinden ibaret olurdu. Çiğ köfte imalatı ile uğraşan bir firma tüm Macbook aramalarında ilk sayfada görünebilirdi (ki google politikaları gereği bunu ücretli reklamlarla bile yapmanız çok ama çok zor). Özet olarak yanlışları bir kenara bırakırsak her site için in-site SEO ve out-site SEO ihtiyaçları farklıdır. UX SEO Uzmanı bu konuda uzmandır. Hızlı ve detaylı profesyonel raporlama araçlarımız ve uzman ekibimiz ile sitenizin ihtiyaçlarını en kısa sürede belirler ve çalışmanızı başlatırız.

TEKLİF ALIN!