Ahrefs Aylık Ajans Paketi 12 USD

Ahrefs Aylık Ajans Paketi 12 USD

Ahrefs Aylık Ajans Paketi 12 USD

Ahrefs Nedir ?

Ahrefs online olarak hizmet sunan ve internet sitenizin aldığı linkler, kaliteleri ve  site puanları gibi pek çok SEO ihtiyacı bilgiyi sizlere anlık olarak sunan bir SEO Aracıdır. Anahtar kelimelerinizde yükselmek için gerekli olan Backlink adetine kadar sizlere sunabilir. Ayrıca anahtar kelime aracı ile sitenizin trafiğini arttırmak için gerekli olan yeni anahtar kelimeler bularak sitenizi daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Ahrefs Fiyatı

Ahrefs Fiyatları 20 Eylül 2018 tarihi an itibari ile aşağıda göreceğiniz gibidir.

Giriş paketi olan ve 5 günde bir güncellenen Lite sürün bugün dolar kuru 6,3 TL olarak hesaplandığı takdirde 627 TL Yapmaktadır. İnternet üzerinde en sık karşılaştığımız Google aramalarının başında Ücretsiz Ahrefs ve Ahrefs Muadilleri yada Ahrefs Benzeri Site aramaları gelmektedir.

Ahrefs Aylık Ajans Paketi Nedir ?

Ahrefs aylık ajans paketi Ahrefs lite paket özelliklerinin tamamını taşır. Tek farkı kullandığınız hesabın sizinle beraber başka kişiler yada kurumlar tarafından da kullanılıyor olmasıdır.

Hesabı kullanmak için diğer kullanıcının çıkmasını beklemek zorunda mıyım ?

Kullandığınız hesap ortak olsa da siz bunu asla hissetmezsiniz. İstediğiniz her an internet olan her yerde Ahrefs hesabınızı limitsiz olarak kullanabilir siniz.

Siz Nasıl Oluyor 99 Dolarlık Ahrefs paketini 12 Dolara Sata Biliyorsunuz ?

Bizler Ahrefs ile Ajans seviyesinde çalışan firmalarız. Bizler yüzlerce kullanıcılı özel paketler alarak bunu kişisel kullanım için sizlere sunuyoruz.

Ahrefs Hesabıma Nasıl Gireceğim ?

Sizlere sunacağımız VPS ( Sanal Özel Sunucu ) üzerinden bir kaç tıklama ile kolayca Ahrefs hesabınıza erişebilirsiniz. Sizlere kurduracağımız bir program ile internet olan her yerde tekrar tekrar şifre girmek ile uğraşmadan bir kaç saniye içinde Ahrefs hesabınıza ulaşmış olacaksınız.

Size Nasıl Ödeme Yapacağım ?

Bizlere Paypal, Skrill, Havale, EFT yada Papara gibi ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. En geç 24 saat içinde ajans hesabınız aktif edilerek tarafınızın kullanımına sunulur.

Call Now ButtonBizi Arayın