SEO Makale

SEO Makale

SEO Makale

Bugün sizlere SEO Makale konusunda çok önemli bilgiler vermek istiyoruz. Ne yazık ki piyasada SEO Makale diye pazarlanan makalelerin çoğu düz makale olmaktan öteye geçmeyen hatta internet sitenize SEO Olarak zarar verebilecek Makaleler.

SEO Makale dendiği zaman çoğu kişi, özgün olarak yazılmış ( %30 oranından daha fazla benzeri olmayan ) 300 Kelime ve üzeri makaleleri SEO Makale olarak satıyor ve satın alıyor. Oysaki bir makale içerik olarak kullanıcı taleplerini karşılamadığı sürece isterse 1500 kelime ve %100 özgün olsa bile size fayda sağlamayacaktır. Hatta yanlış yazılmış bir makale sitenizin kelime yüzdelerini bozabilir veya yanlış kelimede hedefleme almanıza sebep olabilir.

Doğru SEO Makale Nasıl Yazılır ?

SEO Makalenin önceliği son kullanıcının beklentilerini karşılıyor olmasıdır. Eğer siz şu anda bu yazımızı okumaya devam ediyor ve sonuna kadar da okursanız eğer size istediğiniz veya ilginizi çeken bilgileri sunuyoruz demektir. Bu durumda Google arama motoru sizlerin sitede kalma sürenizi takip ederek içerikle girdiğiniz etkileşimi başarılı kabul eder. Sizi sitemizde ve bu makale üzerinde ne kadar uzun süre tutar ve sizi sitemiz içerisinde ne kadar çok farklı içerikte gezdirebilir isek Google bizi daha da başarılı bulacaktır. Bunu basit biçimde açıklamak için sizlere aşağıdaki örneği veriyoruz.

İnternet sitenizi bir pideci dükkanı olarak kabul edelim. İçeriklerimizide sizlerin pişirdiği pide çeşitleri. Eğer kalitesiz içerikleriniz var ise müşterilerin pidenizi bir kere deneyip daha sonra o pideyi bir daha yemediğini söyleyebiliriz. Bu örnek sık sık ve düzenli olarak içerik yazdıran internet sitelerinin genel açıklamasıdır. Belli bir kalitenin altında içerikleri olduğu için düzenli olarak yeni içerikler atarak Google tarafında gösterim oranlarını yüksek tutmaya başlar. Yani sürekli yeni ama çok lezzetli olmayan pide çeşitleri ile müşteri çekmeye çalışır.

Bizler UX SEO Uzmanı olarak sizlere sunduğumuz Garantili SEO Hizmeti içinde özellikle Profesyonel SEO Makale Hizmeti için kendimize çok güveniyoruz. Yazılacak konunun detaylı araştırılması, rakip sitelerdeki makalelerin incelenerek analiz edilmesi ve UX SEO Makale kurallarına göre yeniden yazılması ile sizlere kalıcı SEO Makaleler üretiyoruz.

Bu sayede sizlere sunduğumuz SEO Makale Hizmeti ile internet sitenizde her zaman ziyaretçi çekecek ve Google tarafından önemsenecek içerikler üreterek sizleri SEO Konusunda bir adım ileri taşıyoruz. SEO Makale Yazma Kuralları diye sıralanan ama pek çoğu laf salatası olan kuralların dışına çıkarak sizleri rakiplerinizin önüne geçiriyoruz.

SEO Uyumlu Makale konusunda bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Anasayfada yer alan Ücretsiz SEO Analizi ile internet siteniz ile ilgili olarak ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Bizi Çekinmeden Arayın

0850 480 00 75

0232 424 09 81

 

Call Now ButtonBizi Arayın