Ücretsiz SEO Analiz


SEO Analiz için kullanılan hazır sistemler üzerinde sadece matematiksel analiz yapabilirsiniz. Biz ise sizin için gerçek anlamda SEO Analiz yapıyoruz ve bunun için hiç bir ücret talep etmiyoruz. Yaptığımız SEO Analiz sonucunda sizlere için yapılabilecek çalışmaları belirliyor ve uygun bütçeli teklifler sunuyoruz.

SEO Analiz Nedir

SEO Analiz: internet sitenizin Google üzerinde yapılan aramalarda hedeflenen kelimelerde çıkması için gerekli olan kurallara uyumluluk durumudur. Google bir internet sitesini aramalarda üst sıralarda göstermek için pek çok kategoride inceler ve en son olarakta kullanıcı memnuniyetini ölçerek sıralama oluşturur. Biz SEO Uzmanları bu sistemi bildiğimiz için sizlerin eksik yönlerini analiz ederek başarılı olmanız için yapılması gerekenleri size sunarız. Talep etmeniz durumunda da yapılması gerekenleri ücret karşılığında bizler yaparız.

En sık yapılan SEO Analiz Hataları

Genellikle SEO Analizi yaptığını iddaa eden web sitelerinin çoğu SEO Konusunda hiç bir fikri olmayan kişileri yanlış yönlendirmektedir. Eğer internet sitenizde ayakkabı satıyor iseniz, site başlığı ve açıklamaları bu yönde olmalıdır.

Örnek: Site başlığı:
Uygun Fiyatlı Yeni Ayakkabı Modelleri
Örnek Site açıklaması:
Spor, günlük, abiye, deri seri sonu indirimli ayakkabı modelleri. Erkek ayakkabı modelleri, Bayan ayakkabı modelleri, Çocuk ayakkabı modelleri için sitemizi inceleyiniz.

Bu durumda Google sizin ayakkabı modelleri, bayan ayakkabı modelleri, erkek ayakkabı modelleri ve çocuk ayakkabı modelleri sattığınızı bilecektir. Bu kelimelerde yapılan aramalarda sizi en alt sıralarda bile olsa sıralamaya alacaktır.

Oysaki SEO Analiz yaptığını iddaa eden siteler bu işi matematiksel olarak yapar. Sizin site başlığınızda ne yazdığınıza değil kaç harf olduğuna bakarak size başarı puanı verir.

Bunu daha iyi anlamanız adına site başlığında site başlığı yazan açıklamasında ise bu site ayakkabı satan buzdolapçı kelimeleri geçen bir siteyi analiz ettik, gördüğünüz gibi analiz sitesi harf sayısına bakarak SEO Konusunda başarılı buldu ve yeşil tik attı.

Biz nasıl bir SEO Analizi yapıyoruz

Sitenizin ana sayfa, içerik ve kategori detaylarını inceliyoruz. SEO Analizin altın anahtarı olan Rakip Site Analizi ile sitenizi incelemeye alıyoruz. Hedef kelimelerinizde ilk sıralarda olan internet sitelerini referans noktası olarak alıyor ve siteniz için yapılması gerekenleri detaylı biçimde ücretsiz olarak raporluyoruz.

Ücretsiz SEO Analiz ile alacağınız örnek raporu indirerek inceleyebilirsiniz.

Örnek SEO Analiz Raporunu indir…

    Ücretsiz SEO Analiz Formu

    Call Now ButtonBizi Arayın