Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım hizmetlerinde yapılan yanlışlarla zaman kaybetmeyin. Sizi yanlış yönlendiren yada iş bitsin diye hiç yönlendirmeyen Web Tasarım Firmaları arasında kaybolmayın. Biz internet sitenizi yaparken sizin yeni müşterilere ulaşmanız için gerekli olan alt yapıyı kuruyoruz. 

Web Tasarım Ajansı olarak bizim önceliğimiz internet sitenizin hedef kelimelerde Google aramalarında bulunur olmasıdır. Biz Google uzmanı bir ekip olarak Web Dizayn çalışmalarımızda sizi en doğru biçimde yönlendirmeye kararlıyız.

Web Sitesi Yaptırırken En Sık Yapılan Hatalar

Web sitesi yaptırınca herkes benim web sitemi görecek ve bana ulaşabilecek

Her web sitesi yaptıran Google aramalarında üst sıralarda çıkma şansına sahip değildir. Diyelimki sizin sitenizin Google aramalarında Ankara Otomobil Kiralama kelimesinde çıkmasını istiyorsunuz.

Bunun için internet sitenizin Google tarafından kabul gören standartlarda tasarlanması, içerik olarak Google SEO Kriterlerine ve son kullanıcı tarafından yeterli bulunması (Kullanıcı deneyimleri) gerekmektedir. Hemen hemen her web tasarım firması bunu yapacağını söyler. Bunu kontrol etmek için Google üzerinde web tasarım olarak arama yapın. Eğer çalışacağınız firma ilk 20-30 arasında yok ise boşuna zaman harcamayın. Kendini müşteri ile buluşturamayan bir firma sizi nasıl buluşturabilir…

Web sitemin renkleri ve resimler güzel olur ise bu beni başarılı kılar.

Bu en sık yapılan hataların başında gelmektedir. Bir çok kişi web sitesi güzel renkler ve resimlere sahip ise müşteri ile daha kolay etkileşim kuracağını zanneder. Görsellik önemli bir etken olsa da, öncelik görsel değildir. Aynı sizin şu an bizim yazdıklarımızı okuyarak bizi aramaya karar vereceğiniz gibi, önemli olan müşterilerinize sizinle neden iletişim kurmaları gerektiğini anlatabilmenizdir. Profesyonel web tasarım ajansı olarak biz sizi ön plana geçirmek konusunda iddalıyız.

İnternet sitem kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanacak.

Yüksek bir ihtimalle web sitenizi size görsel olarak beğendirip inşa edecek ve teslim edecekler. Oysa iyi bir web tasarım firması, internet sitenizi içinde yer aldığınız sektöre göre analiz ederek hazırlamalıdır. Unutmayın, herkes ile aynı olan öne çıkamaz.

Farklı sunumlar ve müşteri memnuniyeti Google tarafından analiz edilmektedir. İnternet sitenizde müşterilerin kalma süresi arttıkça veya internet sitenizde gezdiği sayfalar çoğaldıkça Google sizi daha çok müşteri ile buluşturmaya başlar. Biz alanında uzman ekibimiz ile internet sitenizi sektörünüze ve müşteri kitlenize göre analiz ederek inşa ediyoruz.

İnternet sitem hazırlandıktan sonra bir daha zaman ve para kaybı yaşamayacağım.

Bir çok Web Tasarım Ajansı için öncelik işin biterek paranın alınmasıdır. Onlar için öncelik, alacakları işlerin sayısı ve ödemelerdir. Biz ise internet siteniz ile ilgili analizleri yapmadan işe başlamayız.

Renklerden tutun, sitenizde yer alacak cümlelere kadar sizin müşteri ile buluşmanızı sağlayacak her detayı inceleri. Rakip site analizleri yaparak onların başarılı yönlerini sizin siteniz için seçeriz. Bu iyi özellikleri yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirerek hedefe ulaşırız.

Kısacası biz laf kalabalığı sevmeyiz. Günlerce haftalarca süren ama ilerleme kaydetmeyen toplantılar hiç bize göre değil. Biz sizin için en iyi olanı seçer ve size sunarız.

Bizim yönlendirmelerimize göre internet sitesi yaptırmak istemez iseniz ne yazık ki sizlere hizmet sunamıyoruz. Biz başarısız olacak referanslar istemiyoruz. Sizi alanınızda en iyi noktaya taşımak bizim işimiz.

Emre GÜRHAN
Yazılım Mühendisi

Bizi aramaktan çekinmeyin…

Call Now ButtonBizi Arayın